Jesteśmy Tutaj

rehabilitacja i rozwój społeczny poprzez sport

wycieczka rowerowa w okolicach Miękisza Starego

Bernadeta i Grzegorz Bawołowie zaprosili naszą ekipę kolarską na wycieczkę rowerową w ich rodzinne strony tj. okolice Miękisza Starego. Nie przerażeni deszczem i burzowymi chmurami na początku okresu wakacyjnego wczesnym sobotnim rankiem wyjechaliśmy do naszych przyjaciół. Na miejscu bardzo serdecznie przywitali nas i po rozpakowaniu sprzętu wyruszyliśmy na zaplanowaną wyprawę.

Trasa wycieczki prowadziła drogą asfaltową przez las. Nad nami kłębiły się burzowe chmury i chwilami straszyły pioruny. Później zaświeciło słoneczko, które motywowało nas do intensywnej jazdy.

Dookoła piękno liściastych lasów, cisza, słychać tylko śpiew ptaków i nasze rozmowy. W trakcie przejażdżki na skrzyżowaniu dróg zrobiliśmy sobie przerwę na małą przekąskę i odpoczynek przed dalszą drogą.

Przejechaliśmy ok 35km a nikt nie był specjalnie zmęczony. W komplecie daliśmy radę pójść na spacer nad piękne stawy, po których pływały łabędzie i kwitły lilie wodne. Po udanej wycieczce gospodarze zafundowali nam niespodziankę tj . posiłek z pysznymi przekąskami z grilla.

Po małym odpoczynku całą ekipą (rodzice wraz z dziećmi) rozegraliśmy mecz piłki siatkowej. Mecz był zacięty wszyscy bardzo się angażowali. Dużo frajdy dla dzieci, a rodzice przypomnieli sobie młodsze lata. Wesoło bawiliśmy się do wieczora. Wszystko to dzięki zaangażowaniu i inicjatywie naszych wspaniałych gospodarzy Bernaty i Grzegorza za co bardzo, bardzo im dziękujemy.

 

 

 
high school diploma online