Jesteśmy Tutaj

rehabilitacja i rozwój społeczny poprzez sport

Wojewódzkie zawody kolarskie w Tarnobrzegu 2016 r.

Wrzesień 2016 i kolejne zawody kolarskie zorganizowane przez Stowarzyszenie Olimpiady Specjalne oddział Podkarpackie, w których nasze dzieci wzięły udział jako zawodnicy Klubu Sportowego Orzeł Rzeszów.

Zawody odbyły się kolejny raz w Tarnobrzegu, z naszego punktu widzenia w bardzo bezpiecznym i przyjemnym miejscu.

Organizatorzy zawodów stanęli na wysokości zadania i w tym roku w organizacji zawodów ulepszonych zostało wiele elementów w stosunku do zawodów z roku ubiegłego. Meta była w znacznie bezpieczniejszym miejscu, trasa lepiej oznaczona a na całej jej długości rozstawieni byli wolontariusze (uczniowie tarnobrzeskiej klasy o wojskowym profilu). 

Pogoda była dobra dzięki czemu nie było utrudnień, ale były za to niesamowite emocje, stres nie ominął nikogo. Wszyscy uczestnicy  byli niesamowicie podekscytowani, zawodników było sporo więc i walka była trudna.

Wzajemny doping był bardzo miłym elementem tych zawodów, pomimo wspólnej rywalizacji wspierali się wzajemnie to było naprawdę miłe z punktu widzenia biernego obserwatora.

Tym razem cała nasza ekipa wróciła z medalami. RADOŚCI nie było końca , a dla trenera i rodziców nie ma nic piękniejszego aniżeli uśmiechnięte i  szczęśliwe dziecko po tak zaciętej rywalizacji.

Gratulacje i oklaski jakie zbierają od otaczającego ich grona ludzi, kolegów i koleżanek szkolnych, nauczycieli pozwala im uwierzyć w siebie i we własne siły. TO JEST PIĘKNE.

Dużo się na te medale napracowali, ale zobaczyli że warto było i myślimy że to ich zmotywuje do dalszych i jeszcze trudniejszych treningów.

Miejmy nadzieję że wszyscy będą naszych sportowców jeszcze bardziej wspierać, motywować i zachęcać do dalszej pracy.

 

Więcej zdjęć znajdziesz w naszej galerii.

 

 
high school diploma online